2. Förfarande
Förfarande
Titel: PP-rör och rördelar
Beskrivning: PP-rör och rördelar till ett värde av ca 7,2 mkr enligt krav ställda i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: 23SVOA431
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandling av ramavtal avseende PP-rör och rördelar.
Intern identifierare: PP-rör och rördelar