772898-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Marknadsföring – Upphandling Rekryteringssystem 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Rekryteringssystem 2025
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal för rekryteringssystem, tjänster kopplade till rekrytering och för andra tangerande behov.
Intern identifierare: Af-2025/0078 2640
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1809193-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Intern identifierare: 1809195-1