77292-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hjullastare – Upphandling av en styck hjullastare inklusive service- och reperationsavtal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av en styck hjullastare inklusive service- och reperationsavtal
BeskrivningUpphandlingen omfattar anskaffning av en styck hjullastare med arbetsvikt mellan 9 000 - 12 000 Kg. Upphandlingen omfattar även ett service- och reparationsavtal. Se upphandlingsdokumentet i sin helhet för komplett information.
Intern identifierareA064.257/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen omfattar anskaffning av en styck hjullastare med arbetsvikt mellan 9 000 - 12 000 Kg. Upphandlingen omfattar även ett service- och reperationsavtal. Se upphandlingsdokumentet i sin helhet för komplett information.
Intern identifierareUpphandling av en styck hjullastare inklusive service- och reperationsavtal