772962-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vattenreningskemikalier – Processkemikalier VA-hamnavdelningen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelProcesskemikalier VA-hamnavdelningen
BeskrivningSe upphandlingsdokumenten.
Intern identifierareDSN 2023/10344 2.6.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000