772983-2025 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänster till Nacka tingsrätt
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster till Nacka tingsrätt
BeskrivningUpphandling avser städtjänster och fönsterputs till Nacka tingsrätt.
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108801:Lot:1