2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av konsult för Morgongåva etapp 2 och lokalprojektet
Beskrivning: Naturhistoriska riksmuseet upphandlare en projektledaren som ska arbeta med NRM främst för att organisera och överse flytt av lagerlokal, samt genomföra andra uppdrag som avropas av NRM kopplat till museets lokalanvändning.
Intern identifierare: 714-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000