See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Expertkonsultation
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: VK-2024-01
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsvillkor
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sanningsförsäkran
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Affärsutveckling primärproduktion
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Affärsutveckling livsmedelsproduktion
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kompetensförsörjning
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Teknikutveckling och innovation
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Kund och konsument livsmedel
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Offentlig måltid
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Livsmedelsproduktion
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Skogsproduktion
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Förnybar energi och cirkulär ekonomi
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Inledning, administrativa föreskrifter
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Övergripande krav