See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reagens för screening med tandem masspektrometri
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal för leverans av reagens, kalibratorer och övriga förbrukningsvaror för nyföddhetsscreening med tandemmasspektrometri. Karolinska avser att teckna ett ramavtal för leverans med en leverantör.
Intern identifierare: K 2024-0615
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696000 Reagens och kontrastmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation (1)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsutvärdering (1)