Huvudsaklig verksamhet Annan verksamhet: health care
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
System for automated low temperature storage and retrieval.
Referensnummer: UPPH2017-0033
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
II.1.4.
Kort beskrivning
This public procurement relates to a System for automated low temperature storage and retrieval, as described in the structured documents and related attachments.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33100000 Medicinsk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen