773239-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Delprojektledare signal till ett antal järnvägsprojekt inom Investering Östra Regionen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDelprojektledare signal till ett antal järnvägsprojekt inom Investering Östra Regionen
BeskrivningDelprojektledare signal till ett antal järnvägsprojekt inom Investering Östra Regionen
Intern identifierareKOM-419366
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDelprojektledare signal till ett antal järnvägsprojekt inom Investering Östra Regionen