2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Elevhälsosystem
Beskrivning: Upphandlingen omfattar elevhälsosystem som ska driftsättas av leverantören. Förutsättningarna för elevhälsosystemet framgår av upphandlingsdokumentet. Välkomna in med ert anbud!
Intern identifierare: BUN 2025/123
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000