See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster för upphandling till AP7
Beskrivning: Denna upphandling omfattar konsulttjänster för upphandlingsrådgivning. Upphandlingen omfattar uppdrag är att tillhandahålla konsulttjänster avseende behov och frågeställningar som aktualiseras inom ramen för AP7:s upphandlingar.
Intern identifierare: AP7 2024/86
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000