2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nationell lokalvård
Beskrivning: Lokalvård
Intern identifierare: 2024-15022
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000