773437-2023 - Resultat
Sverige – Presenter och priser – Presentkort som julklapp till personal
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPresentkort som julklapp till personal
BeskrivningAvbruten
Intern identifierare433/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen omfattar presentkort som julklapp till personal.
Intern identifierarePresentkort som julklapp till personal