2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ljud- och ljusteknik till arrangemang
Beskrivning: Ramavtalet avser avser ljud-, ljus och scentekniska tjänster för både större och mindre arrangemang.
Intern identifierare: KS 2025-527
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92300000 Underhållningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71318100 Ljustekniska tjänster, 79952000 Evenemang, 92370000 Ljudteknikertjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000