2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tågresor 2026
Beskrivning: Denna upphandling omfattar tågresor till rabatterade priser samt administrativ hantering och bokning av tågbiljetter. För mer information se upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: 23.3-3837-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60210000 Kollektivtrafik med tåg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000