2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kompletterande marknadsdialog angående elektrifiering av pendelbåtslinje 89
Beskrivning: Kompletterande marknadsdialog angående elektrifiering av pendelbåtslinje 89: Klara Mälarstrand (Stockholm) – Tappström (Ekerö)
Intern identifierare: TN 2023-0369
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)