773567-2025 - Resultat
Sverige – Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar – Engångsmaterial
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Engångsmaterial
Beskrivning: Engångsmaterial
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001