2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Ständmaskiner
Beskrivning: LiU planerar att genomföra en upphandling avseende ramavtal för städtjänster och genomför i marknadsundersökningssyfte därav denna RFI.
Intern identifierare: LiU-2023-04343
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 39713410 Skurmaskiner