2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biological analysis
Beskrivning: Biological analysis
Intern identifierare: 2-341/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85148000 Medicinsk analys
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000