See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanning med arbetsterapeuter
Beskrivning: Upphandling av bemanning med arbetsterapeuter inom verksamhetsområde funktionshinder, Nära vård och hälsa.
Intern identifierare: UPPH2024-00140
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79624000 Förmedling av vårdpersonal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ny mall