2. Förfarande
Förfarande
Titel: Expert consultancy services for biomarker-driven clinical trials in metastatic prostate cancer
Beskrivning: This procurement covers the C8 department at karolinska Institutets need for one (1) senior consultant for biomarker-driven clinical trials in metastatic prostate cancer.
Intern identifierare: 2-4618/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 73100000 Forskning och experimentell utveckling, 73300000 Planering och genomförande av forskning och utveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000