2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI – Ärendehandläggningssystem
Beskrivning: Vi söker information från leverantörer gällande ärendehandläggningssystem som kan stödja vår verksamhet i att effektivt hantera ärenden, dokumentation och kommunikation. Syftet med denna RFI är att få en översikt över tillgängliga lösningar på marknaden och deras kapacitet.
Intern identifierare: 01932-2025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd