See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Produktförsörjning av VVS-material och fastighetsförnödenheter
Beskrivning: Produktförsörjning av VVS-material och fastighetsförnödenheter
Intern identifierare: 24/163
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsformulär
Ytterligare klassificering (cpv): 44111000 Byggnadsmaterial, 44140000 Byggmaterialrelaterade produkter, 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål, 44170000 Plattor, plåtar, band och folie relaterade till byggmaterial, 44411000 Sanitetsgods
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Produktförsörjning av elmaterial och fastighetsförnödenheter