773816-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Delprojektledare inriktning signal järnväg Västra Götalands Län
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDelprojektledare inriktning signal järnväg Västra Götalands Län
BeskrivningBeräknad beläggningsgrad för uppdraget är 80-100 procent av årsarbetstid för en (1) resurskonsult. Med årsarbetstid avses 1 700 timmar.
Intern identifierareKOM-419176
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDelprojektledare inriktning signal järnväg Västra Götalands Län