77387-2019 - ResultatSverige-Borås: Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Management- och organisationskonsulter
Referensnummer: 18/6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar "Management- och organisationskonsulter" inom följande områden:
Strategier och utveckling av arbetsprocesser
Utveckling av grupper och individer
Coachning av chefer, medarbetare och grupper
Mötes- och konferensstöd samt facilitering
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79420000 Managementtjänster, 79998000 Coachning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen