2. Förfarande
Förfarande
Titel: Malmö Leasing AB: 13,5 tons Lastbil och 13,5 tons Lastbil med tippflak
Beskrivning: Malmö Leasing AB inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud avseende upphandling av 13,5 tons Lastbilar i enlighet med de krav och villkor som framgår av detta upphandlingsdokument. Upphandlingen är uppdelad i 2 anbudsområden: 1. 13,5 tons lastbil med tippflak 2. 13,5 tons lastbil
Intern identifierare: MLAB 2025-0029
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134000 Lastbilar med flak och tipptruckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Malmö Leasing AB: 13,5 tons Lastbil och 13,5 tons Lastbil med tippflak