773895-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning – Framework Agreement - Forward Observer System
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFramework Agreement - Forward Observer System
BeskrivningThe Swedish Defence Materiel Administration (FMV), hereby invites interested companies to apply to participate in the procurement "Framework Agreement - Forward Observer System".
Intern identifierare24FMVU4107
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFramework Agreement - Forward Observer System