2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanningstjänster sjuksköterskor
Beskrivning: Upphandlingen omfattar kommunens behov av bemanningstjänst för sjuksköterskor.
Intern identifierare: 23INK037
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Förenklat förfarande enligt lagen om offentlig upphandling (2016:1145) innan ändringarna den 1 februari 2022
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85141200 Sjukskötersketjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000