774000-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorsmöbler – Operatörsbord för trafikledning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOperatörsbord för trafikledning
BeskrivningUpphandlingen syftar till att, för Infrastruktur spårväg i Göteborg stad, teckna avtal avseende operatörsbord för Trafikledning med dess tillbehör samt tillhörande tjänster såsom tex mindre reparationer i ett serviceavtal.
Intern identifierareN400U25-301
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39130000 Kontorsmöbler
Ytterligare klassificering (cpv): 63712710 Trafikövervakning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareOperatörsbord för trafikledning