77409-2022 - ÄndringSverige-Huddinge: Vägtransporter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skolskjuts med buss
Referensnummer: UPP-2021/068
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60100000 Vägtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Skolskjuts med buss för ett antal slingor (fastlagda turer) morgon och eftermiddag enligt tidtabell till och från skolor inom Huddinge kommun samt övriga busstjänster, tex vid utflykt.