Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 35111300 Brandsläckare, 35111320 Bärbara brandsläckare, 39525400 Brandfiltar, 44480000 Diverse brandskyddsutrustning, 45343000 Installation av brandskydd, 45343100 Brandsäkringsarbeten, 50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning, 51700000 Installation av brandskyddsutrustning, 75251110 Brandskyddstjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Kompletterande information: -