2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dentalinredning
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: RJL 2025/1172 Dentalinredning