See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Presentkort - gåvor
Beskrivning: Nu söker vi efter leverantörer som kan förse dalafolket med presentkort vid speciella händelser som pensionsgåva, minnesgåva eller julklapp! Välkomna att lämna anbud!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Fysiska presentkort Falun
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91680:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Takvolym för Beställare förändras vid förändring av behov.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Fysiska presentkort Ludvika
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91680:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Fysiska presentkort Säter
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91680:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Fysiska presentkort Borlänge
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91680:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Digitala presentkort Borlänge
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91680:Lot:5