774210-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för vägar – Projektering öppningsbar bro Norsholms Inre, överbyggnad o maskineri
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjektering öppningsbar bro Norsholms Inre, överbyggnad o maskineri
BeskrivningProjektering, öppningsbar bro Norsholms Inre, 5-130-1, byta överbyggnad och maskineri, Norrköpings kommun, Östergötlands Län
Intern identifierareKOM-418583
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311210 Konsulttjänster för vägar
Ytterligare klassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProjektering öppningsbar bro Norsholms Inre, överbyggnad o maskineri