774324-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Avtal om leverans av System för digital mediadistribution, SLL1934
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvtal om leverans av System för digital mediadistribution, SLL1934
BeskrivningAvtal om leverans av System för digital mediadistribution, SLL1934
Intern identifierareFSN 2023-0166
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32570000 Kommunikationsutrustning, 32580000 Datautrustning, 48180000 Medicinsk programvara, 48500000 Programvara för kommunikation och multimedia, 48520000 Programvara för multimedia, 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 48930000 Programvara för utbildning och underhållning, 72268000 Tillhandahållande av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000