See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck och däckservice, Motala kommun
Beskrivning: Däck och däckservice till Motala kommun
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117464:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34351000 Däck till lätta fordon, 34351100 Bildäck, 34352100 Lastbilsdäck, 34913200 Regummerade däck