77440-2020 - ResultatSverige-Nässjö: Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorsmaterial
Referensnummer: 2019-49
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30100000 Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Nässjö kommun är i behov av leverantör som kan tillhandahålla kontorsmaterial.
Observera att frågor om upphandlingen inte besvaras mellan v. 28 - 31.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30100000 Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler, 30192121 Kulspetspennor, 30192125 Markeringspennor, 30192130 Blyertspennor, 30192100 Radergummin, 30192131 Blyertspennor med stift som vrids eller trycks fram, 22816100 Anteckningsblock, 44425300 Gummiband, 30193000 Pärmar, mappar o. d., 30195900 Whiteboardtavlor och magnettavlor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen