2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färsk fisk
Beskrivning: Färsk fisk till kommuner i inköpssamverkan i Örebro län
Intern identifierare: 24/115
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15210000 Fiskfiléer, fisklever och rom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000