2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säker digital kommunikation DIS - Solna Stad
Beskrivning: Upphandling av SDK.
Intern identifierare: 028/2025
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpssytem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000