2. Förfarande
Förfarande
Titel: Passagesystem
Beskrivning: Öresundskraft AB avser att ersätta det befintliga passersystemet inom kvarteret Orienten. Ett nytt system ska därför upphandlas för att säkerställa en säker, spårbar och effektiv åtkomst till bolagets lokaler.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35123000 Identifieringsutrustning för byggplats
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121120:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 35123400 Passerkort, 45312200 Installation av inbrottssystem, 48730000 Säkerhetsprogramvara, 50324100 Systemunderhåll