See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Sensorer, mätare och tillbehör
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose Beställarens behov av sensorer och mätare genom att teckna ramavtal med en leverantör som kan tillhandahålla ett dedikerat utbud av sensorer, mätare och tillbehör under avtalsperioden.
Intern identifierare: 25/112
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38300000 Mätutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 30237475 Elektriska sensorer, 31711100 Elektroniska komponenter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000