2. Förfarande
Förfarande
Titel: Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Beskrivning: Benämning: Försörjning av prober för glaukomkirurgisk metod ELIOS CVP-kod: 33100000–1 Medicinsk utrustning Beskrivning: Denna upphandling avser förbrukningsmaterial kompatibel med ELIOS systemet som erhölls av tillverkaren av ELIOS system.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:85:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning