See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bruksbåt
Beskrivning: Upphandling avser en mindre bruksbåt för transport av personer, verktyg och material.
Intern identifierare: 24-05439
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34500000 Fartyg och båtar
Ytterligare klassificering (cpv): 34512000 Fartyg och liknande båtar för passagerartrafik eller godstransport, 34520000 Båtar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000