774985-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Small and Wide Angle X-ray scattering instrument
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSmall and Wide Angle X-ray scattering instrument
BeskrivningUpphandling av ett röntgenspridningsinstrument för "small angle and wide angle X-Ray scattering"
Intern identifierareHS-2025-1608
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGeneral requirements
BeskrivningEj aktuellt
Intern identifierare1754737-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAdded value
BeskrivningExtrapoäng vid uppfyllnad
Intern identifierare1814837-1