775021-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rekryteringstjänster – Webbaserade arbetspsykologiska testverktyg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelWebbaserade arbetspsykologiska testverktyg
BeskrivningStockholm stad Serviceförvaltning inbjuder er att lämna anbud i en upphandling av webbaserad arbetspsykologiska testverktyg enligt de förutsättning som anges i detta upphandlingsdokument inklusive bilagor. Upphandlingen är indelad i två delområden enligt nedan: Anbudsområde 1 - Screening Anbudsområde 2 - Personprofil, motivation och begåvning
Intern identifierareSF 2023/745
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Titel1 - Screeningtest
BeskrivningAnbudsområdet omfattar screeningtest innefattande personlighet och begåvning.
Intern identifierare1 - Screeningtest
Del (anbudsområde)LOT-0002
Titel2 - Personprofil, motivation och begåvning
BeskrivningAnbudsområdet omfattar personlighet-, motivation- och begåvningstest.
Intern identifierare2 - Personprofil, motivation och begåvning