2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slagning av ängsgräs
Beskrivning: Uppdraget omfattar driftentreprenad till Jönköpings kommun avseende slagning av ängsgräs.
Intern identifierare: 24_22/118
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000