See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av ramavtal för flyttjänster
Beskrivning: Skurups kommun inbjuder intresserade anbudsgivare till upphandling av ramavtal avseende flyttjänster.
Intern identifierare: KS 2024.1607
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63110000 Godshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000