775097-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företags- och organisationsrådgivning – Samarbetspartner för kommunikationsinsatser - Tobiasregistret
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSamarbetspartner för kommunikationsinsatser - Tobiasregistret
BeskrivningFör Tobiasregistrets räkning genomför Serviceförvaltningen i Region Stockholm upphandling av en samarbetspartner för genomförande av kommunikationsinsatser.
Intern identifierare23/111
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring, 79341100 Reklamrådgivning, 79342000 Marknadsföring, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAllmän del
Huvudklassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring, 79341100 Reklamrådgivning, 79342000 Marknadsföring
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSanningsförsäkran och kvalificering - Väljs av anbudsgivare som avser att direkt i anbudet ifylla sanningsförsäkran samt bifoga bevis för uppfyllande av kvalificeringskrav
Beskrivning"ESPD" respektive "Sanningsförsäkran och kvalificering" utgör valbara delar beroende på om anbudsgivaren önskar lämna en egenförsäkran eller ifylla sanningsförsäkran och bifoga bevis för uppfyllande av kvalificeringskrav direkt i upphandlingen. "Sanningsförsäkran och kvalificering" väljs av anbudsgivare som avser direkt i anbudet ifylla sanningsförsäkran samt bifoga bevis för uppfyllande av kvalificeringskrav. Anbudsgivaren måste då med anbudet inlämna samtliga efterfrågade bevis. OBS! Anbudsgivaren måste välja en av dessa.
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring, 79341100 Reklamrådgivning, 79342000 Marknadsföring, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKrav på tjänsten