See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rådgivningstjänster avseende modulgrupper 2-4, 9-11, 13-14, 16, 19 och 22 (DIS Utökat Greppa Näringen för sju länsstyrelser, 74939-2021)
Beskrivning: Länsstyrelsen Gävleborg bjuder in att lämna anbud i denna upphandling. Upphandling avser rådgivningar enligt Greppa Näringen modulgrupper 2, 3, 4, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 19 och 22. Rådgivningar genomförs i Gävleborgs län.
Föregående meddelande: 74939-2021
Intern identifierare: 7889-2025
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98200000 Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Modulgrupp 2
Beskrivning: Rådgivningstjänster
Intern identifierare: 1807567-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Modulgrupp 3
Beskrivning: Rådgivningstjänster.
Intern identifierare: 1807569-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Greppa Näringen
Intern identifierare: 1807591-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Generell del
Beskrivning: Rådgivningstjänster inom hållbarhet och miljö.
Intern identifierare: 1807592-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Modulgrupp 4
Intern identifierare: 1807570-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Modulgrupp 9
Intern identifierare: 1807575-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Modulgrupp 10
Intern identifierare: 1807576-6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Modulgrupp 11
Intern identifierare: 1807577-7
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Modulgrupp 13
Intern identifierare: 1807579-8
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Modulgrupp 14
Intern identifierare: 1807580-9
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Modulgrupp 16
Intern identifierare: 1807582-10
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Modulgrupp 19
Intern identifierare: 1807585-11
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Modulgrupp 22
Intern identifierare: 1807588-12